Mis on eDrinks?

Meist

Edrinks alustas tegevust 2011. aastal eesmärgiga lihtsustada klientide joogivalikut ning pakkuda toodete soetamist läbi interneti. Tänaseks, üle 10 aasta hiljem, oleme kasvanud 5 erineva asukohaga kvaliteetjookide ketiks Harjumaal ja Tartus.

Meie südamesoov on pakkuda klientidele elamusi läbi hoolikalt valitud jookide. Usume, et õigesti valitud pudel veini viib ägedale maitsemeelte rännakule üle maailma. Meie tiimis on pikaajalise kogemusega teenindajad, kellest enamik on õppinud ka Eesti Sommeljeede Erakoolis või töötanud restoranimaastikul. Loomulikult aitab joogisoovituste valikul armastus meie riiulites leiduva vastu – nii leiame igale kliendile just selle “õige” maitse!

2011

üle 10 aasta kogemust

1000

põnevat toodet sortimendis

7

veinipoodi Tallinnas ja Tartus

Soov pakkuda

Parimat kliendikogemust

Edrinksi 20-liikmeline tiim koosneb säravatest inimestest, kelle armastus põnevate jookide vastu ja lai silmaring on imetlusväärne.

Võime uhkusega öelda, et meie tiimis on vaieldamatult kõrgeim osakaal haritud ja särasilmseid sommeljeesid Eestis!

Tutvu meie tiimiga!

Meie

Vaade tulevikku

Nähes suurt arengupotentsiaali kasvuks nii Eestis kui välisturgudel, sai alates 2022. aastast Edrinksi emafirmaks Momentin Group. Momentini 20-aastane kogemus jookide alal Baltikumi ja Soome turgudel aitab veel paremini tuua esile Edrinksi tiimi tugevused ning panustada arengusse.

Koos Momentiniga on meie eesmärk tuua maale parimat valikut veine, õllesid ning muid jooke, millest leiab meie sommeljeede abiga endale meelepärase elamuse igaüks!