Meie lood

Meie sommeljeed: Kirsi Elisson

Katrina
18.10.2023
Meie sommeljeed: Kirsi Elisson

Tutvume lähemalt meie sommeljee Kirsi Elissoniga. Kirsit kohtab veiniriiulite vahel askeldamas eelkõige Edrinksi Lõunakeskuse poes Tartus. 

Doktor Google ütleb, et peale veini mahuvad või on mahtunud Su ellu ka jalgpall ja Mullawabrik. Räägi mõlemast paari sõnaga.

Jalgpalliga tegelesin pigem põgusalt, paar aastat kooliajal. Polnud päris minu ala. Rohkem ja pikemalt tegelesin kergejõustikuga.
Mullawabriku lõime koos elukaaslasega aastaid tagasi, kuna me mõlemad olime pikalt toitlustusega seotud, tundus põnev järk olevat.

Peale selle on sul veel ka head silma nii pildistamiseks (Mullawabriku insta pildid on ju Sinu tehtud?) kui eDrinksi kodulehe kujundusteks. Kust see anne pärit on?

Aitäh! Mullawabriku sotsiaalmeedias on jah minu tehtud pildid. Ma isegi ei tea, kust see pärit on – oma esimese kaamera sain vanemalt vennalt ja sealt edasi vaikselt olen nokitsenud.

Kuidas veiniteema Sinu ellu tuli?

Vein tuli minu ellu restorani tööga. Restoran Hõlmas, kus eelnevalt töötasin, oli enne avamist väga põhjalik ja põnev veinialane väljaõpe. Sealt see huvi kasvas ja läksin edasi õppima.

Kas on poest meenutada ka mõni veidramat või naljakamat sorti kliendi-elamus?

Üks härra tuli uksepealt sisse, otsest soovi osta ei olnud, aga tundus, et oli oluline mulle öelda: “Sina, Sina soovitasid mulle seda konjakit….see oligi hea”. Minu päev läks igaljuhul paremaks! 😀

Kui Sa peaksid elu lõpuni jooma ainult ühte veini, siis mis see olla võiks?

Ühele veinile kindlaks ei jääks, aga traditsioonilisel meetodil valmistatud vahuveinid võiks põnevust pakkuda pikaks ajaks!