MEIST

MIS ON EDRINKS?

eDrinksi kauplused ja e-pood pakuvad Teile laias valikus kvaliteetseid ning taskukohaseid jooke. Meie hinnad on kuni 50% odavamad kui sama kvaliteeditasemega toodetel kaubanduskettides või muudes kauplustes. Te ei pea enam läbi käima mitut erinevat hulgiladu, sest mitmete maaletoojate ja maailma tipptootjate eriti head pakkumised on saadaval eDrinks kauplustes ning e-poes.

Seisame hea selle eest, et meie pakutu on tipptasemel ja suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega. Meie tooted on valitud hoole ning armastusega, et saaksime pakkuda suurepäraseid elamusi erinevatele maitsemeeltele. 

eDrinksi kauplustes töötavad oma ala asjatundjad, kes suudavad soovitada jooke vastavalt Teie maitse-eelistustele ja kirjeldusele. Peame klienditeenindust väga oluliseks ning kliendi rahulolu on meile tähtis.

eDrinksi e-poes saate vajalikud ostud teha kodust lahkumata ja just siis, kui Teie seda soovite. Iga toote juurest leiate põhjalikud tootekirjeldused ning saate valida endale sobiva makse- ja kohaletoimetamisviisi. Et kaup jõuaks Teieni rikkumatult, pakendame kõik joogid kogusest olenemata turvaliselt ning kindlalt. 

Me hindame ja järgime ausa kaubanduse põhimõtteid. Teie personaalne informatsioon on hästi hoitud ning kaitstud, me kasutame neid andmeid vaid müügiteenuse osutamiseks ja kaupade pakkumiseks.

Klientide rahulolu eDrinksi teenuste ning toodetega on meile kõige tähtsam. Kui leiate, et võiksime midagi veelgi paremini teha, siis andke sellest teada! Oleme tagasiside eest tänulikud ja kasutame tähelepanekuid teenuste ning sortimendi täiustamiseks.

Lõime eDrinksi seetõttu, et oleme ise veinisõbrad ja soovime jagada oma veini-entusiasmi ka teistega ning luua sellega positiivseid emotsioone! Meie eesmärgiks on olla klientide jaoks mugav, usaldusväärne ja kindel koht, kust ostes võib olla kindel, et kvaliteedis pettuma ei pea. 

eDrinks – teadlik valik!

Meeldivaid elamusi soovides

 

Teie eDrinks