MEIST

Mis on eDrinks?

eDrinks.ee e-pood ja kauplused pakuvad Teile laias valikus kvaliteetseid ja taskukohase hinnaga jooke, mis pärast tellimist Teile mugavalt koju kätte, SmartPOSTi pakiautomaati tuuakse või millele saate ise kauplusesse järele tulla. Kõik on kiire, lihtne ja mugav!


1. eDrinks.ee kaubad on soodsad ja kvaliteetsed.

eDrinks.ee hinnad on kuni 50% odavamad kui sama kvaliteeditasemega jookidel kaubanduskettides või muudes kauplustes. Te ei pea enam läbi käima mitut erinevat hulgiladu, sest mitmete maaletoojate ja maailma tipptootjate eriti head pakkumised on saadaval eDrinks.ee lehel ja kauplustes. Seisame hea selle eest, et meie pakutu on kvaliteetne ning suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega.

 

2. eDrinks.ee on kindel ning usaldusväärne ostukoht.

Me hindame ja järgime ausa kaubanduse põhimõtteid. Teie poolt meile antud personaalne informatsioon on hästi hoitud ja kaitstud, me kasutame neid andmeid vaid müügiteenuse osutamiseks ja kaupade pakkumiseks.

 

3. eDrinks.ee on mugav.

eDrinks.ee-s saate vajalikud ostud teha kodust lahkumata ning just siis, kui Teie seda soovite. Iga toote juurest leiate põhjalikud tootekirjeldused ja saate valida endale sobiva makse- ning kohaletoimetamisviisi. Suuremate koguste korral, kui ees on näiteks sünnipäev, pulm või mõni muu pidu, oleme jõudnud klientidega kokkuleppele ja viinud kauba ka ise kohale. Et kaup jõuaks Teieni tervelt ja rikkumatult, pakendame kõik tooted kogusest olenemata turvaliselt ning kindlalt.

 

Klientide rahulolu eDrinks.ee teenustega ja toodetega on meile kõige tähtsam. Kui leiate, et võiksime midagi veelgi paremini teha, siis andke sellest teada! Oleme tagasiside eest tänulikud ja kasutame tähelepanekuid e-poe ja sortimendi täiustamiseks.

 

Meeldivat ostlemist!

 

Teie eDrinks.ee