Ostukorv  

Tooteid ei ole

0,00 € Saatmine
Kokku 0,00 €

Osta

ET,RU Eesti


 • VÄLJA MÜÜDUD! Syrah/Shiraz koolitus 20. septembril kell 18.00
  Uus

  VÄLJA MÜÜDUD! Syrah/Shiraz...

  Syrah/Shiraz viinamari on pärit Prantsusmaalt, kuid väga hästi kodunenud ka mujal maailmas. Proovime erinevaid stiile ja veinimeistrite käekirju. 8 põnevat veini! Veinide juurde pakume juustu ja küpsiseid. Vaid 10 kohta meie privaatses tagatoas.

  14,98 €

 • Pinot Noir koolitus 28. septembril kell 18.00
  Uus

  Pinot Noir koolitus 28....

  Proovime põnevaid punaveine, mis tehtud Pinot Noir viinamarjast, erinevatest maailma nurkadest, nii Burgundiast, Uus-Meremaalt kui mujalt. 8 põnevat veini, lisaks ka üllatus! Veinide juurde pakume ka juustu ja küpsiseid. Vaid 10 kohta meie privaatses tagatoas.

  14,98 €

 • Chardonnay koolitus 21. septembril kell 18.00
  Uus

  Chardonnay koolitus 21....

  Chardonnay viinamari on pärit Prantsusmaalt, kuid väga hästi kodunenud ka mujal maailmas. Proovime erinevaid stiile ja veinimeistrite käekirju. 7 põnevat veini, lisaks ka üllatus! Veinide juurde pakume ka juustu ja küpsiseid. Vaid 10 kohta meie privaatses tagatoas.

  14,98 €

 • VÄLJA MÜÜDUD! Portugali ja Hispaania valgete veinide koolitus 14. septembril kell 18.00
  Uus

  VÄLJA MÜÜDUD! Portugali ja...

  Teeme septembris veel reveransi suvele! Proovime Portugali ja Hispaania valgeid veine: Portugali regioonidest Vinho Verde ja  Alentejo, Hispaania ühest tuntuimast valge veini piirkonnast Rias Baixas. 8 põnevat veini, lisaks ka üllatus! Veinide juurde pakume ka juustu ja küpsiseid. Vaid 10 kohta meie privaatses tagatoas.

  14,98 €

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Toodete piltidel on illustreeriv tähendus